Letní Sokolská beachvolejbalová liga 2021

3. 5. 2021

Po několika letech se k organizaci tohoto turnaje vrací Sokol Brno 1 a můžete se těšit na celkem slušnou porci turnajů, které se budou konat téměř každou neděli po celé léto na „Sokoláku“ v nádherném prostředí Brněnské přehrady.

Turnaje se budou konat tradičně v kategorii MUŽI/ŽENY a v kategorii smíšených dvojic – MIXY. Turnaje budou určeny všem výkonnostním kategoriím a v průběhu celé letní sezóny budou všichni účastnící sbírat body na základě svého umístění v turnajích a vše vyvrcholí v každé kategorii finálovým turnajem, po kterém budou vyhlášeni nejlepší hráči a hráčky této sezóny. Vítězové jednotlivých turnajů se můžou opět těšit na drobné ceny, ale hlavní náplní každého turnaje bude možnost porovnat své síly a styl hry s ostatními a užít si pěkný den v nádherném venkovním prostředí.

Letos se můžete také těšit na nový rozjezd kuchyně v místní restauraci, kde si můžete objednat jak nápoje pro uhašení žízně, tak nově také teplou kuchyni. Pro komunikaci s hráči se ještě ladí nové webové stránky a nový rezervační systém, ke kterým dostanete ihned po spuštění aktuální informace a odkazy pro přístup prostřednictvím těchto stránek.