Mládežnické turnaje JMK

12. 1. 2022

Od podzimu do jara se naši svěřenci, včetně těch nejmladších, pravidelně účastní turnajů JMK, které pořádáme společně s ostatními brněnskými kluby.

Všechny turnaje se konají vždy v Brně. Některé se uskutečňují u nás na Sokole (Kounicova 686/22), některé pořádá Centrum Viktoria (Vodařská 232) a některé budou nově probíhat i na koupališti Riviéra.

Veškeré informace o jednotlivých turnajích vždy můžete najít na stránkách Českého volejbalového svazu v sekci Beach, nebo přímo pod tímto odkazem https://www.cvf.cz/beach/turnaje. Po rozkliknutí požadované akce uvidíte všechny potřebné informace, včetně termínů přihlášek a odhlášek, které je nutné dodržovat, a také platby. Dozvíte se, kdo se může přihlásit, kdy a kde se turnaj koná a také co je nutné s sebou přinést.

Od nového roku se všechny turnaje, tedy i U14 a U12, přihlašují přes Volejbalový informační systém (VIS, https://vis.cvf.cz/), ke kterému by měl mít každý hráč (s pomocí svého klubu) vytvořený přístup.

Platby startovného se hradí na jednotlivých stránkách klubů, podle toho, kdo zrovna turnaj pořádá. Turnaje pořádané Sokolem můžete uhradit na: https://sokolak.isportsystem.cz/ (záložka Mládežnické turnaje), turnaje, které se budou konat na Viktorii se platí na e-shopu Beach Academy -
https://eshop.beachacademy.cz/.

Pravidla můžete najít zde: http://juniorliga.beachturnaje.cz/.

Jednoduše tedy:

  • Na stránkách cvf najdete turnaj, který hledáte. Přečtete si o něm potřebné informace.
  • Na VISu se na něj přihlásíte (pomocí Podatelny – vytvořit novou žádost – Beach – přihláška na turnaj…).
  • V informacích u turnaje na cvf vždy najdete odkaz, kde zaplatit. I u nás, i na Viktorii je nutné se nejprve přihlásit/registrovat do systému a poté zaplatit daný turnaj. Toto všechno je nutné provést do daného termínu uzávěrky.