1. ČP mužů a žen v Praze na Ládví aneb sezona 2015 začala

V Praze se 13.-17. května 2015 uskutečnil první turnaj mužů a žen letošní sezony.

Mezi muži se skvělého umístění dočkali Jindra Weiss s Martym Tichým, kteří se mimo jiné i přes reprezentační polskou dvojici Jaroslaw Lech - Piotr Janiak dostali do  semifinále, kde také porazili dvojici Kufa-Dumek v tibreaku a vybojovali si tak účast ve finále. Tam se střetli s reprezantanty Kubalou a Hadravou, kde se nakonec radoval z vítězství druhý tým. 

Dalším párem, který hájil barvy Sokola byl Jarda Pavla s Martinem Klapalem, kteří obsadili v tomto turnaji, kde se účastnila největší špačka českého beache i s mezinárodní účastí 13.místo

Klukům gratulujeme za opravdu výborný vstup do sezony a budeme držet palce, aby jim forma vydržela po celou sezonu jak na českých, tak i mezinárodních turnajích.

Mezi ženami se účastnila dvojice Barča Cidlíková a Gabča Kotvová, které obsadily konečné 7.místo. Holky se spolu představily teprve podruhé na českém okruhu (poprvé na HMČR v Brně).

Holkám gratulujeme za výsledek a získání velmi cenných bodů do žebříčku.

Dvojice Soňa Nováková a Lenka Háječková odjely na Lucerne Open, kde bohužel musely ze zdravotních důvodů odstoupit v CQ.

Martina Bonnerová s Barčou Hermanovou se také zúčastnily tohoto turnaje, kde bohužel nepostoupily ze skupiny. Tento pár budete moci vidět již za pár dní v Praze na Štvanici.

Příští víkend je volný, protože se koná Prague Open žen a tak všechny zveme na tuto skvělou podívanou, kde se představí světová špička plážového volejbalu.


(fotografie: skacelmilos.cz)

Sponzoři
 

 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              
jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor