Sokolská liga - 2. turnaj

10. 5. 2023 00:00–00:00

2. turnaj Letní sokolské beachvolejbalové ligy v Brně byl otevřen pro kategorii MIXů. Konal se v neděli 7.5.2023 a přihlásilo se do něj 11 smíšených dvojic, což je o dva týmy více, než na zahajovací turnaj před týdnem. Všichni účastníci si mohli užít opět vynikající počasí a protože bylo přihlášeno méně týmů, byl systém turnaje zase nastaven tak, aby si všichni účastnici zahráli co nejvíce. Všechny týmy byly rozděleny do tří skupin, ve kterých si týmy zahrály systémem každý s každým a po dohrání skupin následovalo play-off, do kterého nastupovaly všechny týmy a s ohledem na menší počet týmů bylo umožněno odehrání zápasů pro určení vítěze 5.místa. I když se jednalo o druhý turnaj v této kategorii v této sezóně, většina hráčů si na venkovní prostředí ještě zvykala a co hráčům chybělo na přesnosti, to většinou doháněli bojovností a na kurtech bylo možno opět vidět hodně zajímavých výměn.

Turnaj č. 1 Mixy (1) - umístění týmů Body
1. Michal Jaroš a Aneta Svobodová 30
2. Martin Lokaj a Simona Janečková 27
3. Miloš Koudelka a Anna Vrabcová 24
4. Lukáš Brídl a Linda Brídlová 21
5. Veronika Gistrová a Michal Šenkeřík 18
6. David Stránský a Markéta Sabáčková 18
7. - 8. Martin Babák a Karolína Pavelková 18
7. - 8. Beata Fedorková a Boris Svoboda 18
9. - 11. Anežka Rejzková a Vojta Vychodil 10
9. - 11. Ludvík Kalmus a Terka Olšová 10
9. - 11. Jaroslav Hůrka a Liduška Plomerová 10

Další víkend, v neděli 14.5.2022, se můžete těšit na třetí turnaj této sezóny, který je vypsán pro kategorii MUŽI/ŽENY a protože bude k dispozici celý areál, tedy 8 kurtů, je omezena kapacita pro každou kategorii na 20 týmů. Pokud nebude přihlášeno v některé z kategorií min.6 týmů, bude turnaj pro danou kategorii v uvedeném termínu pro své nenaplnění zrušen a bude rozšířena kapacita pro kategorii druhou, proto nevyčkávejte úplně na poslední chvíli a přihlaste se. Pro přihlášení je nutné použít rezervační systém na stránkách https://sokolak.isportsystem.cz.

V rezervačním systému se můžete již zapsat také na další turnaj, který bude v kategorii MIXY a který se bude konat 21.5.2022.

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo problémům s přihlášením neváhejte kontaktovat organizátora přes e-mail: letnisokolska@seznam.cz

Odkaz na aktuální žebříček pro jednotlivé kategorie pro sezónu 2023 najdete ZDE.