Seniorské dvojice

               

Zlatá Hanka Skalníková

Gratulujeme k vítězství Hance a Kristýně

1. ČP mužů a žen v Praze na Ládví aneb sezona 2015 začala

V Praze se 13.-17. května 2015 uskutečnil první turnaj mužů a žen letošní sezony.

Mezi muži se skvělého umístění dočkali Jindra Weiss s Martym Tichým, kteří se mimo jiné i přes reprezentační polskou dvojici Jaroslaw Lech - Piotr Janiak dostali do  semifinále, kde také porazili dvojici Kufa-Dumek v tibreaku a vybojovali si tak účast ve finále. Tam se střetli s reprezantanty Kubalou a Hadravou, kde se nakonec radoval z vítězství druhý tým. 

Dalším párem, který hájil barvy Sokola byl Jarda Pavla s Martinem Klapalem, kteří obsadili v tomto turnaji, kde se účastnila největší špačka českého beache i s mezinárodní účastí 13.místo

Klukům gratulujeme za opravdu výborný vstup do sezony a budeme držet palce, aby jim forma vydržela po celou sezonu jak na českých, tak i mezinárodních turnajích.

Mezi ženami se účastnila dvojice Barča Cidlíková a Gabča Kotvová, které obsadily konečné 7.místo. Holky se spolu představily teprve podruhé na českém okruhu (poprvé na HMČR v Brně).

Holkám gratulujeme za výsledek a získání velmi cenných bodů do žebříčku.

Dvojice Soňa Nováková a Lenka Háječková odjely na Lucerne Open, kde bohužel musely ze zdravotních důvodů odstoupit v CQ.

Martina Bonnerová s Barčou Hermanovou se také zúčastnily tohoto turnaje, kde bohužel nepostoupily ze skupiny. Tento pár budete moci vidět již za pár dní v Praze na Štvanici.

Příští víkend je volný, protože se koná Prague Open žen a tak všechny zveme na tuto skvělou podívanou, kde se představí světová špička plážového volejbalu.


(fotografie: skacelmilos.cz)

Sezona 2013 z pohledu Hanky Skalníkové a Patricie Missottenové

Jak hodnotí letošní sezonu naše nejúspěšnější sokolky Skalníková - Missottenová? Počátky této dvojice a jejich putování letošní sezonou 2013 vám samy holky přiblíží v následujících řádcích :-)

Hanka a Patricie na Challengeru v Seoulu 2013

Holky Hanka Skalníková s Patricií Missottenovou skončily na světovém Challengeru v korejském Seoulu na vynikajícím 2. místě.

A jaké mají dojmy z tohoto turnaje? To se dočtete v následujících řádcích :-)

Jindra Weiss s Martinem Davidem na skvělém 2. místě

Skvělého úspěchu dosáhla naše dvojice Jindra Weiss s Martinem Davidem na turnaji Staropramen Cool Super Cup 2013 konaného na Máchově jezeře.

Kompletní výsledkovou listinu můžete najít na webu ČVS, stejně jako zprávu z turnaje

Moc gratulujeme!!


Halové mistrovství ČR mužů 2013

24.3.2013 se v Praze na Pankráci uskutečnilo Halové mistrovství ČR mužů 2013. Sokol Brno I. zde byl reprezentován velmi nadějným a novým párem Jindřich Weiss a Martin David. Tato dvojice se dala dohromady nedávno po ukončení sezóny 2012.

Do turnaje byli kluci nasazeni jako pár číslo 4. Turnajem prošli bez jediné prohry až do finále, a to přes dvojice jako Lenc-Koláček či Robert Kufa - Dumek. V semifinále si po napínavém boji a vítězném výsledku 2:1 nad reprezentační rakouskou dvojicí Hupfler-Dressler zajistili účast ve finále. V souboji o celkové prvenství se kluci opět střetli s dvojicí Robert Kufa - Dumek. První set  jim vyšel, ale tohoto vedení bohužel nevyužili a prohráli v tie-breaku 15:12.

Konečné druhé místo je ale pro dvojici Weiss-David obrovským úspěchem.

Co o tomto výsledku napsal sám Jindra Weiss?  "Každopádně máme velikou radost.  Po celkovému prvenství v letošním ročníku zimní ligy je to další úspěch a těšíme se, co přinese léto."

My klukům velmi gratulujeme ke skvělému úspěchu a doufáme, že jim tato forma vydrží i celou nadcházející sezónu, která je už za dvěřmi :-)

PS: medailonek o této nové beachvolejbalové dvojici brzy uvedeme na našich webových stránkách. Již nyní však můžete kluky najít na facebooku

více


Halové Mistrovství ČR žen 2013

V neděli 17.3.2013 se v Praze na Pankáci uskutečnilo Halové mistrovství ČR v plážovém volejbale. Sokol Brno I. reprezentovala dvojice Tereza Jarošová a Kateřina Veselá, které spolu hrají již druhou sezónu. Turnaj se holkám vcelku vydařil, ikdyž jejich reakce nebyly tak veselé. Byly nasazené jako pár číslo 6. První polovina turnaje se holkám vydařila skvěle, když porazily páry Cebáková-Nucová a následně i pár Danilovičová-Šulcová, oba 2:0 na sety. Poté holky ale narazily na pár Hermanová-Bonnerová se kterým těsně prohrály 0:2. V opravném pavouku a o následný postup do semifinále bojovaly s dvojicí Krejčí-Krutinková, ale bohužel ani na ně nestačily. Jak nám prozradila Terka, tak z posledního zápasu byly holky celkem zklamané, protože s tímto párem si normálně drží výherní bilanci.

My ovšem holkám gratulujeme k příjemnému 5. místu a doufáme, že se budou i nadále jen a jen zlepšovat :-)

Sponzoři
 

 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              
jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor