Mládežnické turnaje JMK

21. 11. 2022

Od podzimu do jara se naši svěřenci, včetně těch nejmladších, pravidelně účastní turnajů JMK, které jsou pořádané jak brněnskými kluby tak i olomouckými, většina turnajů se však koná v Brně. I v letošním roce bude oddíl TJ Sokol Brno I pořádat několik turnajů, a to konkrétně Přebory Župy J. Máchala pro kategorii U14 (26.11. & 10.12.) a pro nejmladší kategorii U12 (3.12. – Mikulášská edice).

Veškeré informace o jednotlivých turnajích vždy můžete najít na stránkách Českého volejbalového svazu v sekci Beach, nebo přímo pod tímto odkazem: https://www.cvf.cz/beach/turnaje/?rok=&mesic=&kategorie=&slozka=14.

Po rozkliknutí uvidíte všechny potřebné informace ohledně turnajů v JMK, včetně termínů přihlášek a odhlášek, které je nutné dodržovat, a také platby. Dozvíte se, kdo se může přihlásit, kdy a kde se turnaj koná a také co je nutné s sebou přinést.

Všechny turnaje, tedy i kategorie U14 a U12, se přihlašují přes Volejbalový informační systém (VIS, https://vis.cvf.cz/), ke kterému by měl mít každý hráč (s pomocí svého klubu) vytvořený přístup. Zde potom najdete návod pro přihlášení dcery/syna na turnaj: https://www.youtube.com/watch?v=NzmbUHTVgg8

Platby startovného se hradí na jednotlivých stránkách klubů, podle toho, kdo zrovna turnaj pořádá. Turnaje pořádané Sokolem můžete uhradit na: https://sokolak.isportsystem.cz/ (záložka Mládežnické turnaje) Pokud nemáte vytvořený účet na našich stránkách, je třeba si jej vytvořit pro platbu turnaje. Jakmile budete mít svůj účet vytvořený, v kalendáři najdete termín turnaje, kliknete na kartu Mládežnické turnaje a zvolíte daný turnaj. Poté je třeba na Váš účet nahrát kredit aby jste měli možnost turnaj zaplatit.

Turnaje, které se budou konat na Viktorii se platí na e-shopu Beach Academy -
https://eshop.beachacademy.cz/.

Pravidla jednotlivých kategorií můžete najít zde: http://juniorliga.beachturnaje.cz/.