Turnaje 2016

1. ČP mužů a žen v Praze na Ládví aneb sezona 2015 začala

V Praze se 13.-17. května 2015 uskutečnil první turnaj mužů a žen letošní sezony.

Mezi muži se skvělého umístění dočkali Jindra Weiss s Martym Tichým, kteří se mimo jiné i přes reprezentační polskou dvojici Jaroslaw Lech - Piotr Janiak dostali do  semifinále, kde také porazili dvojici Kufa-Dumek v tibreaku a vybojovali si tak účast ve finále. Tam se střetli s reprezantanty Kubalou a Hadravou, kde se nakonec radoval z vítězství druhý tým.

Dalším párem, který hájil barvy Sokola byl Jarda Pavla s Martinem Klapalem, kteří obsadili v tomto turnaji, kde se účastnila největší špačka českého beache i s mezinárodní účastí 13.místo

Klukům gratulujeme za opravdu výborný vstup do sezony a budeme držet palce, aby jim forma vydržela po celou sezonu jak na českých, tak i mezinárodních turnajích.

Mezi ženami se účastnila dvojice Barča Cidlíková a Gabča Kotvová, které obsadily konečné 7.místo. Holky se spolu představily teprve podruhé na českém okruhu (poprvé na HMČR v Brně).

Holkám gratulujeme za výsledek a získání velmi cenných bodů do žebříčku.

Dvojice Soňa Nováková a Lenka Háječková odjely na Lucerne Open, kde bohužel musely ze zdravotních důvodů odstoupit v CQ.

Martina Bonnerová s Barčou Hermanovou se také zúčastnily tohoto turnaje, kde bohužel nepostoupily ze skupiny. Tento pár budete moci vidět již za pár dní v Praze na Štvanici.

Příští víkend je volný, protože se koná Prague Open žen a tak všechny zveme na tuto skvělou podívanou, kde se představí světová špička plážového volejbalu.

(fotografie: skacelmilos.cz)

MČR U20 - Chodov 12.-13.7.2014

MČR U18 - Sokolák 5.-6.7.2014

Vítězství na MČR U20 kluci

Jindra Weiss s Martinem Davidem na skvělém 2. místě

Skvělého úspěchu dosáhla naše dvojice Jindra Weiss s Martinem Davidem na turnaji Staropramen Cool Super Cup 2013 konaného na Máchově jezeře.

Kompletní výsledkovou listinu můžete najít na webu ČVS, stejně jako zprávu z turnaje

Moc gratulujeme!!

České poháry 2013 na Sokoláku

V Brně přivítáme sérii Českých pohárů. Na co se můžete těšit?

Český pohár žen - 18. a 19. května

- PROPOZICE

Český pohár mužů - 1. a 2. června

- PROPOZICE

Všechny srdečně zveme a těšíme se na vás!

Mistry ČR 2012 jsou Petr Beneš a Přemysl Kubala

UNIQA mistrovství České republiky v plážovém volejbale mužů zná své výsledky.

Zlato: Petr Beneš s Přemysl Kubala

Stříbro: Jan Dumek a Martin Tichý

Bronz: Jaroslav Pavlas a Miroslav Svoboda

DALŠÍ INFORMACE

O Pohár ČVS a ČOS 2012

Na brněnské přehradě, na populárních kurtech na Sokoláku, byl v sobotu 18. srpna 2012 sehrán turnaj „O POHÁR ČESKÉHO VOLEJBALOVÉHO SVAZU A ČESKÉ OBCE SOKOLSKÉ“. Protože se v kategorii mužů a žen přihlásilo 16 dvojic, byl turnaj odehrán za jeden den. Pořadatelé telefonicky upozornili hráče a hráčky na tuto skutečnost, což všichni akceptovali a opravdu přijeli na 8.30 a turnaj byl přesně v 9.00 opravdu zahájen. Hlavní rozhodčí pro muže byl Martin Šauer a pro ženy Libor Přibyl, kteří běhali po všech šesti kurtech a dbali na dodržování přestávek mezi zápasy, což se v závěru turnaje ukázalo jako rozhodující faktor šťastného dokončení. Poražení uklízeli a rozhodovali, vše proběhlo bez problémů, za což si všichni účastníci turnaje zaslouží poděkování! Turnaj žen skončil v 19.00, ale muži dohrávali skoro za soumraku. Finálové utkání bylo dohráno ve 20:10.

Michael Mark,Radomír Vinkler

Ve výborné sportovní formě se prezentovala dvojice vítězů Pavlas, Svoboda ,která ve velmi vyrovnaném finálovém utkání zvítězila 2:1 nad mladou dvojicí Vachoušek, Sedláček, kteří byli nasazeni jako č.7, hlavně díky svým zkušenostem. Vachoušek se Sedláčkem byli největší překvapením turnaje. První tři dvojice dostali věcné ceny od obchodní společnosti MAKRO BRNO a medaile od ČOS.