Vynikající umístění kadetů Sokola Brno I. na šestkovém MČR U18

Nejlepších 8 týmů z ČR, včetně Sokola Brno I.

Už samotný postup našich kadetů do závěrečného turnaje byl velký úspěch. Turnaje se zúčastnilo 8 nejlepších družstev z ČR podle výsledků z 5 turnajů.

Finálový turnaj uspořádal oddíl ŠSK Beskydy - Frýdek Místek. Pořadatel zasluhuje velkou pochvalu za bezproblémový průběh turnaje a organizaci.

Osm družstev bylo rozděleno do dvou skupin kde se hrály tři zápasy. První dvě družstva postupovala do skupiny 1.-4. a družstva na 3.-4. místě do skupiny 5.-8. Zde se hrálo do kříže a pak závěrečné zápasy o umístění. Turnaj byl rozdělen do čtyř dnů.

Naše výsledky:

Sokol Brno - Příbram 0 : 3

Sokol Brno - V. Meziříčí 2 : 3

Sokol Brno - Č. Budějovice 3 : 1Ve skupině jsme obsadili 3.místo

Sokol Brno - Zlín 3 : 1

Sokol Brno - Beskydy 2 : 3 - celkové 6.místoCelkově jsme obsadili 6. místo. Turnaj vyhrálo družstvo ČZU Praha bez porážky.

Finálový turnaj byl velice vyrovnaný. Naši hráči začali moc opatrně a výsledkem byla hladká prohra s Příbramí.

Druhý den bylo všechno jinak, kluci bojovali a dokázali že umí hrát volejbal na velice dobré úrovni. Škoda nevyužité šance s V. Meziříčím za stavu 2:1, mohli jsme hrát o medaile.

Ale i tak jsme v dalších zápasech podali vynikající výkon. Chtěl bych celé družstvo pochválit za bojovnost a nasazení které v jednotlivých zápasech předváděli. Tyto vlastnosti je posunou v jejich výkonnosti dál.

Šestky bereme jako přípravu na beachovou sezónu, kde nás letos čekají MČR U 18, U 20 a hlavně ME U 18 a ME U 20 kam si někteří naši hráči jistě vybojují nominaci.

Na závěr chci poděkovat všem hráčům a trenérům:

nahravači: M. Džavoronok, J. Blažek

blokaři: D. Sedlák, J. Sedlák, J. Žbánek

smečaři: M. Pavlovský, D. Pavlovský, P. Maňas, M. Maňas, J. Rulíšek, T. Tezzele

libero: M. Vodička

Trenéři: M. Džavoronok, R. Vinkler, J. Ulč

za vzornou reprezentaci ČOS a Sokola Brno I a přeji všem hodně úspěchů v beachové sezóně.Milan Džavoronok - hlavní trenér

Sponzoři
 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              

kontakt

734 724 828

info@beachpub.cz

jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor