Olympionik Ruslans Sorokins účastníkem beachvolejbalového kempu na Sokoláku

Letos již popáté proběhly na Sokolském koupališti kempy zaměřené na plážový volejbal. Čtyřech dětských kempů se zúčastnilo rekordních 184 dětí ve věku 6-18 let. A ve dvou turnusech pro dopělé 41 účastníků. Kempy jsou buď s možností dojíždění anebo s ubytováním.

Velice nás těší velký zájem o naše kempy, které nám slouží zároveň jako nábor nových hráčů a hráček. Hlavně ti nejmenší si mají možnost tento krásný sport vyzkoušet a také poznat atmosféru našeho klubu.

Zároveň s naším kempem probíhalo na Sokoláku soustředění reprezentačních dvojic mužů a žen z Ázerbájdžánu. Dalšími reprezentanty, kteří se přijeli připravovat do našeho areálu, byl olympionik Ruslans Sorokins a ruský reprezentant Alexander Likhoketov, kteří se zde připravovali se svými partnery Jindrou Weissem a Petrem Doubravským na mezinárodní turnaj v Opavě. Bylo to velmi příjemné zpestření a mladí hráči a hráčky tak měli možnost shlédnout kvalitní tréninky reprezentantů.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se podíleli na zajištění letošních kempů a už se všichni těšíme na příští léto :-)

Kateřina Džavoronoková

Sponzoři
 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              

kontakt

734 724 828

info@beachpub.cz

jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor