SOUSTŘEDĚNÍ V ITÁLII Lignano 2016

Tak jsme se konečně dočkali, přišel 22.duben 2016 a s ním odjezd do italského Lignana!!!

Dnešní den rozhodně patřil k těm lépe prožitým. Ráno při krátkém výběhu nás sice zarazila teplota, a to cca 7 stupňů, ale i tak jsme běhání a rozcvičku zvládli.
Dopolední trénink začínal kvůli větru a teplotě asi o hodinu a půl později. I přes naee pofidérní vedení rozcvičky (Káťa Bukvaldová a Domča Zezulová) jsme úspěšně zahájili trénování. Po dvouhodinovém boji s počasím jsme se odebrali zpět do apartmánů, kde jsme si připravili oběd a trošku jsme si odpočinuli. Odpoledne dokonce některé z nás zlákaly překvapivé sluneční paprsky k opalování.
Během prvních minut následujícího tréninku jsme vytvořili dlouhý zástup, ve kterém bylo za úkol se navzájem různými způsoby oběhnout. Po rozběhávacím cvičení jsme se rozdělili do skupin a začali trénovat. Po vyčerpávajícím tréninku měl každý osobní volno a tak všichni dělali něco jiného. Někteří se zmohli jenom na to si lehnout do postele, někdo šel nakupovat a pár jedinců hrálo karty nebo si šli ještě na chvíli pinkat. Ale už v 19 hodin nás čekal další program, kterým bylo společné protažení celého těla. Koncem protahování už všem byla zima a tak protahování skončilo kolem půl osmé. No a poté se všichni šli ohřát k sobě do pokojů, uvařili si večeři a ulehli do zahřátých postelí.
A tak končí náš slunečný čtvrteční den.

Domča, Káťa, Marťa a Makča (apartmán 111)

Sponzoři
 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              

kontakt

734 724 828

info@beachpub.cz

jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor