Ohlédnutí se za pohárem 7.tříd

Děti, které se věkově již nemohou účastnit MINIVOLEJBALU se účastní poháru 7.tříd. V roce 2014 nás čekaly celkově 3 turnaje včetně prvního rozřazovacího, který se odehrál v Letovicích.

Do úvodního kola poháru 7.tříd jsme vstoupili bez porážky - utkali jsme se s týmy Kuřimi, Jehnic, Novolíšeňské a s nejsilnějším soupeřem - Letovicemi, které jsme porazili po napínavé bitvě v tibreaku 2:1 na sety. Zajistili jsme si tak účast v nejvyšší skupině.


První kolo poháru nás čekalo v naší domácí hale na Kounicově ulici. Vypadalo to, že se všechny děti špatně vyspaly nebo byly nervózní z domácího prostředí či podpory rodičů a výkon tak byl oproti úvodnímu turnaji velmi špatný. Bohužel jsme nestačili na jediného soupeře, kterými bylo Znojmo-Přímětice, Sokol Kojetín a Letovice. Spadli jsme tak do 2.skupiny poháru, která se v dalším kole odehrávala v Uherském Hradišti. 

V tomto, druhém kole, jsme nastoupili proti týmům Uh.Hradiště, Zlína a KP Brna D. Děti předvedly velmi slušný a vyrovnaný výkon. V tomto turnaji jsme vyhráli všechny 3 zápasy a tak jsme se mohli radovat z prvního místa a následného postupu zpět do nejvyšší skupiny Poháru 7.tříd.


Posledním turnajem před vánočními svátky bylo 3.kolo konané ve Znojmě-Příměticích. Mezi zúčastněné týmy patřil Sokol Kojetín, Znojmo-Přímětice a Drásov.  Po vyrovnaných bojích jsme se mohli radovat z udržení se v této nejvyšší skupině.


Nadělili jsme si tak příjemný dárek před nadcházejícími svátky.

Za trenérský tým

Markéta

Sponzoři
 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              

kontakt

734 724 828

info@beachpub.cz

jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor