Mezižupní přebor v beachvolejbale a MINI beachvolejbale 17.5.2014 - Přebor ČOS

V sobotu 17.5.2014 jsme na Sokolském koupališti pořádali Mezižupní přebor - Přebor ČOS v beachvolejbale v kategoriích mladší žáci a žákyně, MINI beach – přípravka, předpřípravka. I přes špatnou předpověď počasí se nakonec sešlo 24 dvojic dětí, které si celodenní sportovní klání jak se patří užily.

V kategorii mladších žákyň se rozehrály zápasy ve skupinách po 3, pořadí ze skupin rozhodlo o nasazení do pavouka pro 8 dvojic. Pavouk byl dohrávaný formou semifinále a finále a poražení dohrávaly o celkové umístění. Všechny dvojice si tak dostatečně zahrály.

V zápase o 3. místo se utkaly domácí dvojice Šarlota Svobodová-Kateřina Bukvaldová a Kateřina Janečková-Barbora Hajnová. Šarlota s Káťou zvítězily a odnesly si tak poháry a ceny za 3. místo. Ve finále bojovala další domácí dvojice Lucie Formánková-Martina Lepková s dvojicí z Karviné Karin Žolnerčíková-Marie Makovcová. Zde byly uspěšnější děvčata z Karvinné, které zvítězily v poměru 2:0.

Mladší žáci se sešli v počtu 6-ti dvojic a zahráli si každý s každým na dva vítězné sety. Do bojů o první místa zasáhli jak naše dvojice, tak dvojice z VK Znojmo-Přímětice. Všechny zápasy a 1.místo si vybojovala dvojice z Přímětic Dominik Kučera-Šimon Alexa, na 2. místě s jednou porážkou domácí dvojice Patrik Maňas-Jiří Sedlák, na 3. místě se stejným počtem prohraných zápasů, ale vítězným vzájemným zápasem domácí Tomáš Deiss-Ondra Málek, na 4.místě dvojice Štěpán Nypl-David Krejčí, 5.místo Patrik Cihlář-Michal Nachtnebl, 6. místo Jan Obořil-Jakub Cimburek.


Další kategorií, která měřila v sobotních bojích své beachové dovednosti byla MINI beach – přípravka (holky a kluci ročníky 2002 a mladší). V této a mladší kategorii se na poslední chvíli odhlásili dvojice z cizích oddílů a tak se turnaj stal klubovým porovnáváním sil.

Ve finálových zápasech o 3. místo zvítězila Aneta Orbanová-Lucie Oujezdská nad dvojicí Maja Matyášová-Rebeca Šňupárková a o 1.místo zvítězila Hana Cejpková-Klára Halámková nad dvojicí Klára Kamarádová-Jana Krajná.


Poslední kategorií byla MINI beach – předpřípravka (holky a kluci ročníky 2004 a mladší), které se nakonec zúčastnili pouze 4 hráči a hráčky z domácího Sokola Brno I. Děti si zahrály každý s každým dvoukolově o nejlepšího "Beachaře".


Sponzoři
 

 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              
jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor