1.liga kadetek - zhodnocení sezóny 2019/2020

Oddíl volejbalu Sokola Brno I se specializuje převážně na plážový volejbal. Mimo to se ale během zimní sezóny účastníme doplňkově i šestkových soutěží (1. liga kadetek). Tým kadetek Sokola Brno I. se skládá z 11 děvčat a k tomu s námi společně chodí trénovat 3 žákyně, které se snažíme co nejvíce zapojit do hry.

Nástup do prvních zápasů byl poněkud vlažný, jelikož jsme zavítali na trénink do haly teprve dva týdny před zahájením šestkové sezóny. První dvojzápas se odehrál na palubovce Poličky, kde jsme se spíše sehrávali, ale i přesto se se nám podařilo dvakrát v tiebreaku zvítězit. Do dalších zápasů jsme nastoupili již sebejistěji a mezi zbylými týmy ze skupiny – Česká Třebová, Boskovice, Svitavy a Královo Pole Brno, jsme na konci základní skupiny ovládli první místo bez jediné prohry. Ve druhé části v boji o 1. – 6. místo jsme skončili na druhé příčce hned za týmem z Frýdku-Místku, který se specializuje pouze na šestkový volejbal a aspiruje na postup do extraligy.

Naším cílem bylo udržet se na prvních třech příčkách tabulky základní části a pak postoupit do druhé části soutěže, což se nám povedlo. Šestková sezóna je tak pro nás u konce a začíná příprava na beachvolejbalovou sezónu. Před námi je halové mistrovství ČR do 18 let, reprezentační kempy a další turnaje, o kterých Vás budeme průběžně informovat.

Sponzoři
 

 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              
jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor