Halové mistrovství ČR mužů 2013

24.3.2013 se v Praze na Pankráci uskutečnilo Halové mistrovství ČR mužů 2013. Sokol Brno I. zde byl reprezentován velmi nadějným a novým párem Jindřich Weiss a Martin David. Tato dvojice se dala dohromady nedávno po ukončení sezóny 2012.

Do turnaje byli kluci nasazeni jako pár číslo 4. Turnajem prošli bez jediné prohry až do finále, a to přes dvojice jako Lenc-Koláček či Robert Kufa - Dumek. V semifinále si po napínavém boji a vítězném výsledku 2:1 nad reprezentační rakouskou dvojicí Hupfler-Dressler zajistili účast ve finále. V souboji o celkové prvenství se kluci opět střetli s dvojicí Robert Kufa - Dumek. První set  jim vyšel, ale tohoto vedení bohužel nevyužili a prohráli v tie-breaku 15:12.

Konečné druhé místo je ale pro dvojici Weiss-David obrovským úspěchem.

Co o tomto výsledku napsal sám Jindra Weiss?  "Každopádně máme velikou radost.  Po celkovému prvenství v letošním ročníku zimní ligy je to další úspěch a těšíme se, co přinese léto."

My klukům velmi gratulujeme ke skvělému úspěchu a doufáme, že jim tato forma vydrží i celou nadcházející sezónu, která je už za dvěřmi :-)

PS: medailonek o této nové beachvolejbalové dvojici brzy uvedeme na našich webových stránkách. Již nyní však můžete kluky najít na facebooku

Sponzoři
 

 

 

 

          Rádio Krokodýl            BrnenskyDenikRovnost              
jessie
Generální partner Sokoláku Černá Hora - generální sponzor